Bilboard Kampanii Przeciwko Pedofilii

Drodzy sympatycy ORA-L-u

Jak zapowiadaliśmy tak zrobiliśmy. Od 6 listopada w Szczecinie wyeksponowany został nasz pierwszy Bilboard Kampanii Przeciwko Pedofilii. Ekspozycja ta odbiła się dość mocnym echem w mediach że wspomnimy Kurier Szczeciński, portal internetowy w Szczecinie, Głos Szczeciński, TVN24 oraz tygodnik Fakty i Mity. Również wywołała sporą ilość komentarzy internautów.
Następna lub następne ekspozycje mamy nadzieję z Waszą pomocą postaramy się zrealizować w grudniu lub styczniu. Następne hasło KPPwKK “MY, KSIĘŻA, JESTEŚMY OFIARAMI PEDOFILII!!!
WINNE SĄ DZIECI! BO NAS PROWOKUJĄ !!!”
WIELU W TO WIERZY!! A TY ?!

Ogólnopolski Ruch Ateistyczno-Lewicowy organizuje w Szczecinie kampanię bilboardową przeciwko kościelnym pedofilom. PROSIMY wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą inicjatywę, o pomoc finansową. Ewentualne datki można wpłacać na konto 86 2490 0005 0000 4000 9816 9380 z dopiskiem BILBOARD. Osoby które wpłacą 400 zł lub więcej będą mogły podać własne hasło a będzie ono wydrukowane na bilboardzie. Chcielibyśmy aby akcja objęła całą Polskę. Tak więc prośba do ewentualnych darczyńców aby wskazywali z jakiego miasta lub regionu jest wpłata. Sukcesywnie będziemy informować o stanie konta. Chcemy zebrać 10 tys, zł i ta kwota pokryje koszt 12 bilboardów. Z góry dziękujemy za wsparcie naszej akcji.